Madis Somelar - madissomelar(/at)gmail.com

Esimees, välissuhtlus, tõendid, lepingud

Pille Rohtla - pille.rohtla(/at)audentes.ee

Aseesimees, EV100 koordinaator, koostöö Õpetajate Koostöökojaga

Heli Kirsi - heli.kirsi(/at)gmail.com

Seltsi esindamine siseriiklikult, protokollid

Indrek Makki - indrek.makki(/at)gmail.com

Finantskirjaoskus

Tiia Luuk - tiia.luuk(/at)real.edu.ee

Finantsid

Anatoli Grigorjev - anatoligrigorjev(/at)gmail.com

Vene õppekeelega koolid

Evelin Tiiter - evelintiiter(/at)gmail.com

Õppematerjalide retsenseerimine

 

Kuludokumendid saata: Tiia Luuk, Madis Somelar, Tallinna Reaalkool, Estonia pst 6, Tallinn 10148