Kontakt

Postiaadress:             EESTI AJALOO- JA ÜHISKONNAÕPETAJATE SELTS

                                   Raudtee 73, Tallinn 11620, Harjumaa, Eesti Vabariik

Telefon:                      +37255593717

 

Arveldusarve:              Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Selts, SEB Pank EE201010220003655015

Äriregistrikood:            01822069

Reg. Nr.:                      80062788

Liikmete elektrooniline postiloend (list) info saatmiseks: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kodulehe ja listi haldaja Reelika Laes See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

Madis Somelar - madissomelar(/at)gmail.com

Esimees, välissuhtlus, tõendid, lepingud

Pille Rohtla - pille.rohtla(/at)audentes.ee

Aseesimees, EV100 koordinaator, koostöö Õpetajate Koostöökojaga

Heli Kirsi - heli.kirsi(/at)gmail.com

Seltsi esindamine siseriiklikult, protokollid

Indrek Makki - indrek.makki(/at)gmail.com

Finantskirjaoskus

Tiia Luuk - tiia.luuk(/at)real.edu.ee

Finantsid

Anatoli Grigorjev - anatoligrigorjev(/at)gmail.com

Vene õppekeelega koolid

Evelin Tiiter - evelintiiter(/at)gmail.com

Õppematerjalide retsenseerimine

 

Kuludokumendid saata: Tiia Luuk, Madis Somelar, Tallinna Reaalkool, Estonia pst 6, Tallinn 10148

Seltsi osakondade esimehed moodustavad Seltsi volikogu, mis nõustab Seltsi juhatust ja peab juhatusega vähemalt ühe koosoleku aastas. Seltsi volikogu ülesannete hulka kuulub Seltsi juhatuse raamatupidamise aruande ning Seltsi aasta tegevuskava kinnitamine.

 

 

Terttu Triin Tomusk

Harjumaa

terttutriintomusk(/at)saue.edu.ee

Jana Uuskari

Hiiumaa

jana(/at)kaina.edu.ee

Aive Küng

Ida-Virumaa

aive.kung(/at)sillamaegymn.edu.ee

Tiit Naarits

Jõgevamaa

tiit.naarits(/at)gymnaasium.ee

 

Jaanus Moppel

Järvamaa

jaanus.moppel(/at)paidegymn.ee

Kalle Lõuna

Läänemaa

kallelouna(/at)hot.ee

Harry Laiv

Lääne-Virumaa

harrylaiv(/at)hot.ee

Tarmo Tammes

Põlvamaa

tihhon.tammes(/at)gmail.com

Ülle Ütt

Pärnumaa

ulleu(/at)vandra.ee

Reelika Laes

Raplamaa

relsa.laes(/at)gmail.com

Ivo Maripuu

Saaremaa

ivo.maripuu(/at)mail.ee

Heli Hirs

Tallinn

helitaell(/at)gmail.com

Maarja Puniste

Tartu

maarja.puniste(/at)mhg.tartu.ee

Anu Markus

Tartumaa

anu.saaristu(/at)gmail.com

Heivi Truu

Valgamaa

heivitruu(/at)gmail.com

Christi Lõhmus-Erg

Viljandimaa

christi.lohmus(/at)gmail.com

Merike Värs

Võrumaa

merike.vars(/at)gmail.com

 

Harjumaa oskaond
Maarja Aavik Viimsi Keskkool maarja(/at)viimsi.edu.ee
Heigo Ausmees Paldiski Ühisgümnaasium heigoa(/at)gmail.com
Priit Dieves Jüri Gümnaasium priit.dieves(/at)gmail.com
Ina Hannus Kiili Gümnaasium ina.hannus(/at)kiili.edu.ee
Kairi Järve Turba Gümnaasium kairi.jarve(/at)gmail.com
Mairoos Kala Keila Kool mairoos.kala(/at)keilakool.ee
Jaan Kaupmees Kallavere Keskkool jaan.kaupmees(/at)gmail.com
Irja Kingsepp Kostivere Kool irjakingsepp(/at)gmail.com
Merlin Kitsing Järveküla kool merlin.kitsingi(/at)gmail.com
Mare Kivistik Kose Gümnaasium mare(/at)kose.edu.ee
Aivar Koks Viimsi Keskkool aivar(/at)viimsi.edu.ee
Sigrid Laanemets Tabasalu Ühisgümnaasium sigrid.laanemets(/at)gmail.com
Aileerin Leilov Keila Kool aileriin.lelov(/at)keilakool.ee
Raigo Loide Saku Gümnaasium raigo.loide(/at)gmail.com
Sirje Luide Harju Maavalitsus sirje.luide(/at)harju.maavalitsus.ee
Ailar Lyra   ailarlyra(/at)gmail.com
Indrek Makki Jüri Gümnaasium indrek.makki(/at)jyri.edu.ee
Janek Murakas Viimsi Keskkool/ Viimsi vallavalitsus janek(/at)viimsi.edu.ee
Kristi  Mänd Jüri Gümnaasium kristi.mand(/at)jyri.edu.ee
Kristiina Noormets Saku Gümnaasium kristiina.noormets(/at)gmail.com
Robert Ossipov Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium robert.ossipov(/at)vtg.tln.edu.ee
Aivi Pärisalu Laagri Kool aivi.parisalu(/at)gmail.com
Piret Parve Loo Keskkool piret.parve(/at)lookool.ee
Reet Petermann Talinna Nõmme Põhikool reet.petermann(/at)gmail.com
Sirje Piho Lagedi Põhikool sirje.piho(/at)lagedi.edu.ee
Brita Pill Jüri Gümnaasium brita.pill(/at)jyri.edu.ee
Helle Pondre Paldiski Ühisgümnaasium, Paldiski põhikool hpondre(/at)gmail.com
Virve Raidla Rahvusvaheline kool virve.raidla(/at)mail.ee
Reili Reintal Viimsi Keskkool preilir(/at)gmail.com
Grete Rohi Viimsi Keskkool greterohi(/at)gmail.com
Krista-Mari Saagpakk Vaida Põhikool krista-mari.saagpakk(/at)vaida.edu.ee
Olga Sepp Keila Kool Olga.Sepp(/at)keilakool.ee
Lea Tammiste Peetri Põhikool lea.tammiste(/at)peetrikool.ee
Terttu-Triin Tomusk Saue Gümnaasium, Ääsmäe Põhikool terttutriintomusk(/at)saue.edu.ee
Hiiumaa osakond
Anne-Ly Grab Palade Põhikool grabinna(/at)hot.ee
Merje Kikas Emmaste Põhikool merjekikas(/at)gmail.com
Hergo Tasuja Emmaste Põhikool tasujapresidendiks(/at)gmail.com
Jana Uuskari Käina Kool, Hiiumaa Gümnaasium jana(/at)kaina.edu.ee
 
Ida-Virumaa osakond
Irina Aleksejeva Narva Kutseõppekeskus Aleksejeva(/at)nkk.edu.ee
Natalja Birsanova Narva Soldino Gümnaasium Natalia.Birsanova(/at)soldino.edu.ee
Irina Golikova pensionär ven(/at)hot.ee
Jelena Hlebova Sillamäe Vanalinna Kool jelena.hlebova(/at)gmail.com
Jüri Käosaar Kiviõli I Keskkool jkaosaar(/at)gmail.com
Arno Kaseniit Sillamäe Gümnaasium arnoopetaja(/at)gmail.com
Nelli Kuldmaa Kohtla-Järve Maleva Põhikool nelli.kuldmaa(/at)gmail.com
Kadi Küng Toila Gümnaasium? kadikyng(/at)hotmail.com
Mihhail Lopatkin Narva Gümnaasium mihhail.lopatkin(/at)gmail.com
Olga Mesilane Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium olgamesilane(/at)gmail.com
Pavel Naidjonov Sinimäe Põhikool pavel.naidjonov(/at)gmail.com
Jelena Ponomarjova Narva Pähklimäe Gümnaasium j.ponomarjova(/at)mail.ru
Tiit Saare Mäetaguse Põhikool tiit.saare(/at)maetaguse.edu.ee
Saskia Sadrak Jõhvi Riigigümnaasium sadrak.saskia(/at)gmail.com
Julia Smirnova Kohtla-Järve Maleva Põhikool 227.julia(/at)gmail.com
Žanna Solomanjuk Kohtla-Järve Vene Gümnaasium zhanna.solomanjuk(/at)kjvg.edu.ee
Maive Tooming Avinurme Gümnaasium maive.tooming(/at)avinurme.edu.ee
Vladimir Zavoronkov Narva Kesklinna Gümnaasium zavoronkov.vladimir(/at)gmail.com
Järvamaa osakond
Erika Kranich Paide Gümnaasium erika.kranich(/at)paidegymn.ee
Jaanus Moppel Paide Gümnaasium jaanus.moppel(/at)paidegymn.ee
Riina Muuga Järvamaa Kutsehariduskeskus riina.muuga(/at)jkhk.ee
Aave Päeva Türi Ühisgümnaasium aave.paeva(/at)tyriyg.tyri.ee
Tiia Piir Koigi Põhikool tiia.piir(/at)koigikool.ee
Anne Roos Albu Vallavalitsus  
Anne-Ly Seljama Türi Ühisgümnaasium annely.seljama(/at)tyriyg.tyri.ee
Kadri Tammar Türi Põhikool kadritammar(/at)tyripk.ee
Marje Tänav Paide Ühisgümnaasium marje.tanav(/at)paideyg.ee
Jõgevamaa osakond
Heli Aiaots Põltsamaa Ühisgümnaasium heli.aiaots(/at)gmail.com
Kalle Jürgens Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium kalle.jyrgens(/at)mail.ee
Anne Kana Voore Põhikool annekana02(/at)gmail.com
Krista Koster pensionär kristakoster(/at)hot.ee
Triinu Küünal Vaimastvere Kool triinu14(/at)hotmail.com
Ülle Kuuskla Lustivere Põhikool ulle.kuuskla(/at)lustiverepk.edu.ee
Barbara  Laul C.R. Jakobsoni nimeline Torma Põhikool  barbara.laul(/at)hotmail.com
Anu Martis Puurmani Mõisakool anu.martis(/at)gmail.com
Tiit Naarits Jõgevamaa Gümnaasium tiit.naarits(/at)gymnaasium.ee
Luule Nõmm pensionär luule60(/at)hot.ee
Helle Roop Jõgevamaa Gümnaasium helle.roop(/at)gymnaasium.ee
Erika Sari Põltsamaa Ühisgümnaasium erika.sari(/at)poltsamaa.edu.ee
Piret Siivelt Tabivere Põhikool Piret.Siivelt(/at)tabivere.edu.ee
Jaana Tiido Jõgeva Põhikool jana.tiido(/at)jpk.edu.ee
Lääne-Virumaa osakond
Anu-Merike Eenmäe pensionär anueenmae(/at)gmail.com
Imbi Herm Rakvere Reaalgümnaasium imbihe(/at)gmail.com
Merike Kasikov Rakvere Ametikool merike.kasikov(/at)gmail.com
Heli Kirsi Rakvere Gümnaasium heli.kirsi(/at)gmail.com
Elle Kohal Rakvere Reaalgümnaasium ellekohal(/at)gmail.com
Ülle Kõiv Rakvere Reaalgümnaasium ylle(/at)rrg.edu.ee
Harry Laiv Kadrina Keskkool harrylaiv(/at)hot.ee
Mikk Maasikrand Tapa Gümnaasium mikk.maasikrand(/at)gmail.com
Jaan Nõmmik Vinni-Pajusti Gümnaasium nommik.jaan(/at)gmail.com
Maie Nõmmik Vinni-Pajusti Gümnaasium/Tamsalu Gümnaasium maie.nommik(/at)gmail.com
Kristi Põdra Väike-Maarja Gümnaasium kristi.kauts(/at)gmail.com
Jaana Põhjala Laekvere Põhikool pohjala.jana(/at)mail.ee
Liisu Tähe Kiltsi põhikool liisu.tahe(/at)gmail.com
Evelin Tiiter Kadrina Keskkool evelintiiter(/at)gmail.com
Läänemaa osakond
Karl Hein Läänemaa Ühisgümnaasium karl.hein(/at)lyg.edu.ee
Kalle Lõuna Läänemaa Ühisgümnaasium kallelouna(/at)gmail.com
Margit Ülevaino Palivere Põhikool margityle(/at)gmail.com
Pärnumaa osakond
Helle Berg Kilingi-Nõmme Gümnaasium helleber(/at)gmail.com
Maia Erm Pärnu Koidula Gümnaasium maia(/at)koidulag.edu.ee
Ave Ermus Pärnu Ülejõe Gümnaasium ave(/at)ylejoe.parnu.ee
Gea Kannus Pärnu Koidula Gümnaasium gea(/at)koidulag.edu.ee
Mart Kimmel Pärnu Rääma Põhikool mart.lemmik(/at)gmail.com
Õnnela Kukk Pärnu Ühisgümnaasium onnelak(/at)yhis.parnu.ee
Sirje Laanemäe Pärnumaa Kutsehariduskeskus sirje.laanemae(/at)hariduskeskus.ee
Jane Liiv Pärnu Raeküla Kool jane.liiv(/at)raekyla.parnu.ee
Lea Lips Pärnu Mai Kool lea.lips(/at)mail.ee
Siimo Lopsik Pärnumaa Kutsehariduskeskus siimo.lopsik(/at)gmail.com
Tiiu Muhu Pärnu-Jaagupi Põhikool tiiu.muhu(/at)pjg.ee
Aili Näär Koonga Kool aili.naar(/at)mail.ee
Epp Pavelts Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium epp(/at)sytevaka.ee
Kadri Polski Pärnu Kuninga Tänava Põhikool kadri.polski(/at)kuninga.parnu.ee
Siim Ruul Pärnu Koidula Gümn./ Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium siim(/at)sytevaka.ee
Elle Seiman Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium elle(/at)ptg.ee
Marju Sepp Are Põhikool marjusepp(/at)gmail.com
Jarmo Tael Audru Kool jarmo.tael(/at)audru.edu.ee
Elve Tamvere pensionär tamvere(/at)hot.ee
Anita Uibu Pärnu Vabakool anita52(/at)hot.ee
Ülle Ütt Vändra Gümnaasium ulleu(/at)vandra.ee
Veronika Uussaar Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium veronika.uussaar(/at)ptg.ee
Põlvamaa osakond
Helena Akkel Värska Gümnaasium helena.akkel(/at)gmail.com
Mariliis Hämäläinen Tilsi Põhikool  mariliis.hamalinen(/at)gmail.com
Siiri Hommik Vastse-Kuuste Kool siirihommik(/at)hotmail.com
Grete Kärmas Kuuste Kool/ Värska Gümn. gretekrms(/at)gmail.com
Tiiu Leppikus Kanepi Gümnaasium tiiu.leppikus(/at)gmail.com
Irma Samoldina Räpina Aianduskool irma.samoldina(/at)aianduskool.ee
Tarmo Tammes Räpina Ühisgümnaasium tarmo.tammes(/at)rapina.ee
Ly Tannis-Vinni Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool ly.tannis®ahjakool.ee
Tiiu Viljalo Räpina Ühisgümnaasium tiiu.viljalo(/at)rapina.ee
Raplamaa osakond
Mailis Emberg Rapla Ühisgümnaasium mailis.emberg(/at)gmail.com
Heli Heinaste Rapla Vesiroosi Gümnaasium heli.heinaste(/at)rvg.edu.ee
Ene Holsting Kohila ene.holsting(/at)kohila.edu.ee
Hele Israel Rapla Ühisgümnaasium israel.hele(/at)ryg.edu.ee
Kalev Kask Juuru Eduard Vilde Kool kalev.kask.89(/at)gmail.com
Vello Kübar Rapla Täiskasvanute Gümnaasium vello.kybar(/at)raplatg.ee
Reelika Laes Kehtna Kutsehariduskeskus relsa.laes(/at)gmail.com
Lea Lindegron Rapla Vesiroosi Gümnaasium lea.lindegron(/at)rvg.edu.ee
Pille Lindre Rapla Ühisgümnaasium lindre.pille(/at)ryg.edu.ee
Riina Lõhmus Kehtna Põhikool karlomon(/at)gmail.com
Viive Tammsaar Kohila Gümnaasium viive.tammsaar(/at)kohila.edu.ee
Saaremaa osakond
Marvi Ehte Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium marvi(/at)ktg.edu.ee
Anni Haandi Kuressaare Gümnaasium anni.haandi(/at)oesel.edu.ee
Maie Kahju Kuressaare Ametikool Maie.Kahju(/at)ametikool.ee
Kai Kallas Kihelkonna Põhikool kai(/at)kih.edu.ee
Jaanika Kask Kärla Põhikool jaanika(/at)kpk.edu.ee
Luule Lahe Kuressaare Vanalinna Kool luule.lahe(/at)mail.ee
Urmas Lehtsalu Kuressaare Ametikool, Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium urmas(/at)ametikool.ee
Eda Maripuu Muhu muuseum eda.maripuu(/at)mail.ee
Ivo   Orissaare Gümnaasium ivo.maripuu(/at)oris.edu.ee
Anne Mets Kuressaare Gümnaasium, Saaremaa Ühisgümnaasium mets17(/at)hot.ee
Madli-Maria Naulainen Kuressaare Gümnaasium madlimaria(/at)oesel.edu.ee
Merje Oopkaup Saaremaa Ühisgümnaasium merje.oopkaup(/at)syg.edu.ee
Liis Tabri Saaremaa Ühisgümnaasium liis.tabri(/at)syg.edu.ee
Ruth Tamm Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium, Saaremaa Ühisgümnaasium ruth(/at)ktg.edu.ee
Ester Vaiksaar Kaali Kool ester.vaiksaar(/at)valjala.edu.ee
Urve Vakker Lümanda Põhikool vakkerurve(/at)gmail.com
Maidu Varik Kuressaare Gümnaasium maidu(/at)oesel.edu.ee
Tallinna osakond
Kadi Aavik Audentese Spordigümnaasium kadi.aavik(/at)audentes.ee
Riina   pensionär riina_aavik(/at)hotmail.com
Sigrid Abiline Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium sigrid.abiline(/at)mail.ee
Andres Adamson Kirjastus Argo andres(/at)argokirjastus.ee
Heli Ahuna Tallinna Reaalkool heli.ahuna(/at)real.edu.ee
Siiri Aiaste Tallinna Kuristiku Gümnaasium Siiri.Aiaste(/at)kuristiku.ee
Riin Alatalu Kultuuriministeerium riin.alatalu(/at)kul.ee
Pavel Alonov Tallinna Pae Gümnaasium pavel.alonov(/at)gmail.com
Mai Arengu Audentese Spordigümnaasium mai.arengu(/at)audentes.ee
Kai Aus Tallinna Inglise Kolledž kai.aus(/at)tik.edu.ee
Ester Barkala Tallinna 21. Kool ester.barkala(/at)21k.ee
Johanna Bome Pelgulinna Gümnaasium Johanna.Bome(/at)pelgulinna.edu.ee
Natalja Dovgan Tallinna Laagna Gümnaasium natalja.dovgan(/at)laagna.edu.ee
Inna Graužiniene Gustav Adolfi Gümnaasium inna.grauziniene(/at)gag.ee
Anne Green Tallinna Nõmme Gümnaasium anne.green(/at)tng.ee
Anatoli Grigorjev Tallinna Õismäe Vene Lütseum Anatoli.Grigorjev(/at)tovl.edu.ee
Tatjana Gulina Tallinna Läänemere Gümnaasium tatjana.gulina(/at)laanemere.tln.edu.ee
Kaarel Haav pensionär haav46(/at)gmail.com
Heiki Haljasorg Tallinna Toomkool heiki_haljasorg(/at)hotmail.com
Eha Hergauk Tallinna Kristiine Gümnaasium eha.hergauk(/at)kristiine.edu.ee
Heli Hirs Tallinna Tehnikagümnaasium helitaell(/at)gmail.com
Oliver Hoole Tallinna Laagna Gümnaasium  
Malle Hussar pensionär malle32(/at)hot.ee
Kaja Ilves Ehte Humanitaargümnaasium kaja.ilves(/at)ehtehg.ee
Made Isak Tallinna Linnamuuseum made.isak(/at)linnamuuseum.ee
Veiko Jõeäär Tallinna Mahtra Gümnaasium veiko.joeaar(/at)gmail.com
Maarit Jõemägi Tallinna 32. Keskkool Maarit.Joemagi(/at)32kk.edu.ee
Leen Jõesoo Vanalinna Hariduskolleegium leen.jõesoo(/at)vhk.ee
Riina Juga Kiili Gümnaasium riina.juga(/at)kiili.edu.ee
Teele Jurtom-Lukašin Keila Kool teele.jurtom(/at)keilakool.ee
Natalja Jurtšenko Haabersti Vene Gümnaasium natalja.jurchenko(/at)hvg.tln.edu.ee
Ronald Juurmaa Rocca al Mare Kool ronald.juurmaa(/at)ramkool.edu.ee
Hanna-Liis Kaarlõp-Nani Tallinna Humanitaargümnaasium hlkaar(/at)tlu.ee
Igor Kalakauskas Tallinna Tõnismäe Reaalkool i.kalakauskas(/at)ttrk.tln.edu.ee
Vesta Kallas Pirita Majandusgümnaasium Vesta.Kallas(/at)pmg.edu.ee
Annely Kallo Astangu Kutserehabilitatsioonikeskus anneli.kallo(/at)astangu.ee
Valeria Kamenskaja Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium valeria.kamenskaja(/at)tkvg.ee
Hilja Kattago Tallinna Polütehnikum hilja.kattago(/at)tpilve.ee
Külli Kaus Eesti Kunstigümnaasium/ Niguliste muuseum kylli.kaus(/at)ekm.ee
Silva Kiveste Tallinna Tööstushariduskeskus silva.kiveste(/at)tthk.ee
Signe Kivi Tallinna Südalinna Kool signe97(/at)gmail.com
Jelena Klausen Vana-Kalamaja Täiskasvanute Gümnaasium parus177(/at)gmail.com
Naima Klitsner Tallinna 32. Keskkool naima.klitsner(/at)32kk.edu.ee
Mihkel Kõrbe Tallinna Kadrioru Saksa Gümnaasium mihkel.korbe(/at)gmail.com
Tiina-Mall Kreem Eesti Kunstimuuseum tiina-mall.kreem(/at)ekm.ee
Kati Küngas Tallinna Mustamäe Gümnaasium Kati.kungas(/at)mg.edu.ee
Christina Lään Tallinna Lasnamäe Gümnaasium c.laan(/at)lasgy.tln.edu.ee
Tiina Laanes Gustav Adolfi Gümnaasium tiina.laanes(/at)gag.ee
Aet Laast Tallinna Meremuuseum aet.laast(/at)linnamuuseum.ee
Maarja Lainevoog Tallinna Humanitaargümnaasium  
Natalja Lakatoš Tallinna Kopli Ametikool nataljalakatos(/at)hot.ee
Veinika Lemsalu Tallinna Kuristiku Gümnaasium Veinika.Lemsalu(/at)kuristiku.ee
Endla Lindmäe Saue Gümnaasium endlalindmae(/at)saue.edu.ee
Riina Loit Tallinna Saksa Gümnaasium r.loit(/at)saksa.tln.edu.ee
Tiia Luuk Tallinna Reaalkool tiia.luuk(/at)real.edu.ee
Kristi Mänd Tallinna Südalinna Kool  
Hilje Maripuu Tallinna Õismäe Gümnaasium hilje.maripuu(/at)oismae.edu.ee
Katrin Mõttus Audentese Erakool katrin.mõttus(/at)audentes.ee
Regina Multram Innove regina.multram(/at)innove.ee
Lauri Naber Tallinna Ülikool lauri.naber(/at)gmail.com,
Mare Oja Tallinna Ülikool mare.oja(/at)tlu.ee
Luise Õuna pensionär luise.ouna(/at)mail.ee
Tiina Parktal Jakob Westholmi Gümnaasium tiina.parktal(/at)westholm.ee
Veera Parol Sakala Eragümnaasium veera.parol(/at)sakalaera.ee
Valentina Paškova Lasnamäe Ühisgümnaasiu v.paskova(/at)lasgy.tln.edu.ee
Aive Peil Tallinna Humanitaargümnaasium aive.peil(/at)humg.edu.ee
Julija Pekinare Sakala Eragümnaasium julija.pekinare(/at)sakalaera.ee
Vadim Pereversev Tallinna Humanitaargümnaasium vadim.pereverzev(/at)humg.edu.ee
Ülle Piibar Tallinna Kuristiku Gümnaasium Ylle.Piibar(/at)kuristiku.ee
Kersti Piilma Tallinna Humanitaargümnaasium kersti.piilma(/at)gmail.com
Margus Pillau Tallinna Kivimäe Põhikool margus.pillau(/at)kivimae.ee
Sirje Promet Tallinna Balletikool sirje.promet(/at)gmail.com>
Helina Raal Tallinna Prantsuse Lütseum helina.raal(/at)audentes.ee
Olga Raatpalu Haabersti Vene Gümnaasium olga.raatpalu2(/at)gmail.com
Anne-Ly Raid Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium Anne-Ly.Raid(/at)mhum.edu.ee
Marve Randlepp Tallinna Tehnikagümnaasium marve.randlepp(/at)gmail.com
Marika Randma Tallinna Saksa Gümnaasium marikarandma1(/at)gmail.com
Anna Raven Tallinna Tööstushariduskeskus annarv(/at)hot.ee
Liis Reier Võsu Kool liisreier(/at)gmail.com
Indrek Riigor vabakutseline õpetaja indrekriigor(/at)gmail.com
Dmitri Rõbakov Tallinna Juudi Kool /Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium dmitri.robakov(/at)tkvg.ee
Pille Rohtla Audentese Erakool pille.rohtla(/at)audentes.ee
Rain Roosileht Tallinna Mustamäe Gümnaasium vihtra76(/at)gmail.com
Kristel Rosenthal Tallinna Südalinna Kool kristel.rosenthal(/at)sydalinna.edu.ee
Ilvar Saar Vanalinna Hariduskolleegium ilvar.saar (/at)vhk.ee
Ahti Saares Tallinna Toomkool ahti.saares(/at)eelk.ee
Kristo Siig Tallinna Ülikool  kristosiig(/at)gmail.com
Triin Siiner Eesti Ajaloomuuseum triin.siiner(/at)ajaloomuuseum.ee
Madis Somelar Tallinna Reaalkool madissomelar(/at)gmail.com
Anu Sotter Tallinna Nõmme Gümnaasium anu.sotter(/at)tng.ee
Aliide-Marie Taela Tallinna Kunstigümnaasium aliidemarie.taela(/at)gmail.com
Maarja Tinn Tallinna 32. Keskkool Maarja.Tinn(/at)32kk.edu.ee
Tarmo Tulgiste EMA Merekool tihhon.tammes(/at)gmail.com
Triin Ulla Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium Triin.Ulla(/at)mhum.edu.ee
Kaja Uuspõld Vanalinna Hariduskolleegium kaja.uuspõld(/at)vhk.ee
Kristiina Vaikmets Tallinna Heleni Kool/Mäepealse Erakool vaikmets(/at)gmail.com
Lembi Välli Tallinna Transpordikool lembi.valli(/at)gmail.com
Heino Viik Georg Otsa nim Muusikakool -
Triin Viiron Tallinna 32. Keskkool triin viiron(/at)gmail.com
Galina Višnjakova Tallinna Mahtra Gümnaasium Galina.Visnjakova(/at)mahtra.edu.ee
Katrin Vöörmann Tallinna Tõnismäe Reaalkool katrin.voormann(/at)gmail.com
Marko Zanev Mattiase Põhikool marko.zanev(/at)gmail.com
Olesja Žutškov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium olesja.zutskova(/at)mhum.edu.ee
Sergei Zvonarjov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium zvonarjovsa(/at)hot.ee
Triin Äärismaa-Unt Tallinna K. Pätsi Vabaõhukool / Tallinna Nõmme Põhikool triin448(/at)gmail.com
Tartu osakond
Agnes Allabert Tartu Karlova Kool agnes(/at)karlova.tartu.ee
Sirje Allik Tartu Jaan Poska Gümnaasium sirje.allik(/at)jpg.tartu.ee.
Karolina Antons Tartu Mart Reiniku Kool karolina.antons(/at)gmail.com
Kaisa Arumäe Tartu Mart Reiniku Kool kaisa.arumae(/at)reiniku.edu.ee
Terje Hallik Miina Härma Gümnaasium terje.hallik(/at)mhg.tartu.ee
Piia Jullinen Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium piia.jullinen(/at)kjpg.tartu.ee
Andra Kalda Tartu Kesklinna Kool andra.kalda(/at)gmail.com
Mart Kand Kunda Ühisgümnaasium mart.kand(/at)kundakool.ee
Reet Kandimaa Tartu Täiskasvanute Gümnaasium reet.kandimaa(/at)gmail.com
Lauri Kann Tartu Herbert Masingu Kool lauri.kann22(/at)gmail.com
Signe Kass Tartu Annelinna Gümnaasium signe.kass(/at)gmail.com
Anne Keil Tartu Raatuse Kool anne.keil(/at)raatuse.tartu.ee
Siret Kesas Tartu Herbert Masingu Kool siret.kesas(/at)gmail.com
Pille Kessel Tartu Kutsehariduskeskus pille.kessel(/at)khk.ee
Veronika Kim Tartu Annelinna Gümnaasium kim(/at)annelinn.edu.ee
Katrin Klaassen Tartu Variku Kool katrin.klaassen(/at)variku.tartu.ee
Helve Kooser Tartu Kutsehariduskeskus helve.kooser(/at)khk.ee
Tiiu Kreegipuu Hugo Treffneri Gümnaasium tiiu.kreegipuu(/at)htg.tartu.ee
Kätlin Kuldmaa Tartu Ülikooli üliõpilane katlinkuldmaa(/at)gmail.com
Aive Küng Sillamäe Eesti Põhikool aive.kung(/at)hotmail.com
Laura Laanisto Tartu Veeriku Kool lallikvee(/at)veeriku.tartu.ee
Igne Lembinen Tartu Ülikool

igne.lembinen(/at)gmail.com

Urma Linnus Miina Härma Gümnaasium Urma.Linnus(/at)mhg.tartu.ee
Mann Loper Tartu Hansa Kool mann(/at)hansa.tartu.ee
Merle Lupp Tartu Kivilinna Kool merle.lupp(/at)kivilinn.tartu.ee
Tristan Matjus Tartu Ülikool  
Maaja Nagel Tartu Karlova Kool maajanagel(/at)hot.ee
Jane Pääsukene Tartu Veeriku Kool jane.paasukene(/at)gmail.com
Malle Partsioja Tartu Forseliuse Kool

malle.tfg(/at)mail.ee

Urmas Persidski Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium urmas.persidski(/at)kjpg.tartu.ee
Ilje Piir Tartu Herbert Masingu Kool ilje.piir(/at)gmail.com
Virge Prank-Vijard H.Elleri nim. Tartu Muusikakool virge.prank-vijard(/at)ut.ee
Kristiina Punga Hugo Treffneri Gümnaasium kristiina.punga(/at)htg.tartu.ee
Maarja Puniste Miina Härma Gümnaasium maarjapuniste(/at)gmail.com
Anu Raudsepp Tartu Ülikool anu.raudsepp(/at)ut.ee
Mariann Rikka Haridus- ja Teadusministeerium mariann.rikka(/at)hm.ee
Aare Ristikivi Hugo Treffneri Gümnaasium aare.ristikivi(/at)htg.tartu.ee
Aime Rummel Tartu Descartes’i Kool aimee(/at)tdk.ee
Tarvo Siilaberg Kirjastus Maurus, Tartu Luterlik Peetri Kool tarvo.siilaberg(/at)kirjastusmaurus.ee
Sirje Tamming Tartu Tamme Gümnaaasium Sirje.Tamming(/at)tamme.tartu.ee
Piret Tänav Tartu Miina Härma Gümnaasium Piret.Tanav(/at)mhg.tartu.ee
Ene Tannberg Tartu Miina Härma Gümnaasium Ene.Tannberg(/at)raad.tartu.ee
Astrid Tiideberg Tartu Erakool astridtiia(/at)gmail.com
Anu Tintera Tartu Kutsehariduskeskus anu.tintera(/at)khk.ee
Inga Toom Tartu Kivilinna Kool inga.toom(/at)kivilinn.tartu.ee
Liia Vijand Tartu Tamme Gümnaaasium sear(/at)ut.ee
Riina Voltri Tartu Hansa Kool voltri(/at)hansa.tartu.ee
Tartumaa osakond
Kersti Aadusoo Puhja Keskkool kersti.aadusoo(/at)puhja.edu.ee
Anne Ala Alatskivi Keskkool anne.ala(/at)alatskivi.edu.ee
Reet-Ingrid Haamer Nõo Põhikool reetingrid.haamer(/at)noopk.ee
Aivi Jürgenson Eesti Lennuakadeemia aivi.jurgenson(/at)eava.ee
Tiina Kull Lähte Ühisgümnaasium tiina(/at)tartotalu.ee.
Maie Leinus Kammeri Kool maie(/at)kammerikool.ee
Ege Lepa Nõo Reaalgümnaasium egele(/at)hot.ee
Anne Leppik Rõngu Keskkool anelepik(/at)hot.ee
Anu Markus Võnnu Keskkool anu.saaristu(/at)gmail.com
Mari-Liis Nummert Sillaotsa Kool Mari-Liis.Nummert(/at)sillaotsa.edu.ee
Marju Pehlak Kambja Põhikool marju(/at)kambja.edu.ee
Kristina Rebane Lähte Ühisgümnaasium kristina.rebane(/at)gmail.com
Erika Ridaliste Tera Peedu Kool erika.ridaliste(/at)tera.tartu.ee
Viivi Rohtla Lähte Ühisgümnaasium viivirohtla(/at)hot.ee
Siiri Sõrmus Laeva Põhikool -
Leelo Suidt Puka Keskkool leelo.suidt(/at)elva.ee
Laura Tamme Lähte Ühisgümnaasium laura.tamme21(/at)gmail.com
Milvi Tisler Ülenurme Gümnaasium milvi.tisler(/at)yle.edu.ee
Krista Tõnnov Vara Põhikool KristaT(/at)gmail.com
Martiina Vill Valguta Lasteaed-Algkool martiina.viil(/at)gmail.com
Valgamaa osakond
Ester Kukk Valga Põhikool ester(/at)valgapk.edu.ee
Esta Mets Valga Isamaalise Kasvatuse Püsiekspositsioon metsesta(/at)gmail.co
Pilvi Pindma Valga Priimetsa Kool pilvi(/at)vpmk.edu.ee
Kaja Raud Otepää Gümnaasium kaja_r(/at)nuustaku.edu.ee
Olga Rubtsova Valga Priimetsa Kool olgar(/at)vpmk.edu.ee
Kersti Salujõe Keeni Põhikool kerstisalujoe(/at)gmail.com
Urve Sarv Pühajärve Põhikool, Palupera Põhilkool urve.sarv(/at)gmail.com
Heivi Truu Otepää Gümnaasium heivitruu(/at)gmail.com
Viljandimaa osakond
Maret Aasa Holstre Kool maretaasa(/at)gmail.com
Lea Elias Viljandi Paalalinna Kool lea.elias(/at)paalalinna.ee
Aive Kaldra Tarvastu Gümnaasium Aive.Kaldra(/at)tarvastu.vil.ee
Riina Kangro Viljandi Kesklinna Kool Riina.Kangro(/at)klk.vil.ee
Maile Kreevs Mõisaküla Kool/Abja Gümnaasium maile.kreevs(/at)abjag.vil.ee
Christi Lõhmus-Erg Abja Gümnaasium christi.lohmus(/at)gmail.com
Mare Luht Viljandi Paalalinna Kool mare.luht(/at)paalalinna.ee
Kätlin Mirka Viljandi Gümnaasium katlin.mirka(/at)vilgym.edu.ee
Gerda Neito Kalmetu Põhikool gerda(/at)kalmetu.vil.ee
Maiga Purgats Viljandi Jakobsoni Kool Maiga.Purgats(/at)vjk.vil.ee
Heli Rahnu Suure-Jaani Gümnaasium heli.rahnu(/at)sjk.edu.ee
Juhan-Mart Salumäe Viljandi Gümnaasium juhanmart.salumae(/at)vilgym.edu.ee
Aleksander Tamm Saarepeedi Kool aleksandertamm(/at)hotmail.com
Siret Vene August Kitzbergi nimeline Gümnaasium siret(/at)akg.vil.ee
Liivi Vislapuu Viljandi Gümnaasium liivi.vislapuu(/at)vilgym.edu.ee
Võrumaa osakond
Andres Breidaks Parksepa Keskkool breidaks(/at)hot.ee
Kaja Kenk Võru Kreutzwaldi Gümnaasium kaja(/at)vkg.werro.ee
Katrin Kool Antsla Gümnaasium katrinkutsar(/at)gmail.com
Eve Kubi Antsla Gümnaasium eve.kubi(/at)mail.ee
Sirje Künnapuu Võru Kreutzwaldi Kool sirje.kynnapuu(/at)vkrk.edu.ee
Mai Kurrikoff Osula Põhikool maikurrikoff(/at)gmail.com
Kadi Mõttus Mõniste Kool mottus.kadi(/at)gmail.com
Tiiu Ojala Võru Kesklinna Kool tiiu.ojala(/at)tamula.edu.ee
Ülle Orhidejeva Vastseliina Gümnaasium ylle.orhidejeva(/at)vastseliina.edu.ee
Aili Paeglis pensionär aili.paeglis(/at)gmail.com
Malle Puolakainen Parksepa Keskkool malle(/at)parksepa.werro.ee
Viktor Puolakainen Võrumaa Kutsehariduskeskus perekond38(/at)hot.ee
Reelika Reiljan Võru Kreutzwaldi Kool reelika.reiljan(/at)gmail.com
Katre Rünk Võru Kreutzwaldi Kool katre(/at)vkrk.werro.ee
Helle Ruusmaa Võru Kreutzwaldi Kool helle.ruusmaa(/at)gmail.com
Merike Värs Kääpa Põhikool merike.vars(/at)gmail.com
Ele Zilmer Varstu Keskkool elezilmer(/at)gmail.com